BREEAM Sertifikası Eğitimi

Eğitim Tarihi: İstediğiniz Zaman
Yer: Size Özel
Türü Seviye Kategori
Özel Eğitim Başlangıç
Orta
Teknik Eğitimler
Yeşil Binalar
GENEL BAKIŞ
EĞİTMENLER
YORUMLAR
SORU SOR

Kurumların özel ihtiyaçlarına göre hazırlanan BREEAM Sertifikası eğitimlerimiz ile firmanızın bu sertifika ve yeşil binalar konusundaki bilgisini ve etkinliğini artırabilirsiniz.

Niçin BREEAM Eğitimi?

BREEAM (Building Research Establishment Environmental Assessment Method) çevre dostu bina sertifikasyon sistemi gün geçtikçe dünya çapında popüler olmaktadır. ülkemizde de tanınmaya başlanan BREEAM özellikle Avrupa menşeili firmaların bina seçimlerini etkilemekte, yatırımcıların da yeni projelerinin bir parçası haline gelmeye başlamıştır. Altensis BREEAM konusundaki tecrübesini, bu eğitimler ile sizlerle paylaşmaktadır. BREEAM sertifikasyon sistemi hakkında öğrenmek istediğiniz herşeyi bu eğitimde bulacaksınız…

Kimler Katılmalı?

Çevre dostu bina tasarımı ve inşaatına ilgi duyan herkese hitap eden bu eğitim özellikle inşaat sektörü ile bağlantılı tüm meslek grupları ve konuya ilgi duyan üniversite öğrencileri için geliştirilmiştir.

Eğitim Kapsamı

BREEAM International 2013 çevre dostu bina sertifikasyon sistemlerinin detaylı olarak ele alınacağı bu eğitimde, BREEAM kriterleri tek tek incelenecek, gerçek projelerden alıntılar ve örnek hesaplamalar ile katılımcıların sertifika önkoşulları ve puan kazandıran krediler hakkında bilgi sahibi olması sağlanacaktır.

Eğitim dili isteğe bağlı olarak Türkçe veya İngilizce olabilir. Eğitim notları tüm katılımcılara ücretsiz olarak verilecektir.

Tüm katılımcılara Türkçe ve İngilizce olarak yazılmış katılım belgesi verilecektir.

Öncesi
Bu eğitim daha önce 10 kez verildi

Berkay Somalı

1979 doğumlu Berkay Somalı, Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra, University of Texas at Austin’de proje yönetimi üzerine yüksek lisansını tamamlamıştır. Daha sonra Amerika’nın en büyük inşaat ve proje yönetim firmalarından biri olan Turner Construction’da çevre dostu yapıların inşaat yönetimi projelerinde çeşitli görevlerde çalışmıştır. İnşaat yönetimi yaptığı yeşil bina projelerinde gerek tasarımda gerekse de sahada önemli görevler almıştır. Turner’daki son yıllarında özellikle yeşil bina projelerindeki elektromekanik sistemlerin teknik değerlendirilmesi ve satın alınmasıyla ilgilenmiştir. Turner’dan ayrıldıktan sonra bir süre fotovoltaik sistem tasarımı ve uygulaması yapan Meridian Energy Systems firmasında operasyonlardan sorumlu genel müdür yardımcılığı yapmıştır. 2008’de Türkiye’ye dönüş yapan Somalı bu yıl içinde Altensis firmasının kurucularından olmuş ve halen Türkiye’nin en prestijli kuruluşlarına yeşil bina, kurumsal sürdürülebilirlik stratejileri ve enerji verimliliği konularında danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Bu eğitime henüz yorum yapılmamıştır.

Daha Önceden Sorulan Sorular

Sorulmuş hiç soru yok.