BULATS

Eğitim Tarihi: İstediğiniz Zaman
Yer: Size Özel
Türü Seviye Kategori
Özel Eğitim İleri Bireysel Gelişim
GENEL BAKIŞ
EĞİTMENLER
YORUMLAR
SORU SOR

BULATS (The Business Language Testing Service)

The Business Language Testing Service (BULATS–İş İngilizcesi Test Servisi), ALTE –The Association of Language Testers in Europe tarafından onaylanmış ve kabul görmüş, iş dünyasında oldukça rağbet gören iş dilini ölçme sınavıdır. BULATS Cambridge Üniversitesi tarafından hazırlanmakta ve tüm dünyada uygulanmaktadır. Bu sınav işe alım, eğitim, terfi ve yerleştirme konularında hem işveren hem de çalışanlar açısından doğru kararlar verilmesine olanak sağlar. Sınav 4 farklı dilde uygulanmaktadır (İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca). BULATS testleri, Cambridge ESOL (İngilizce) The Alliance Française (Fransızca) Goethe Institute (Almanca) ve Universidad de Salamanca (İspanyolca) tarafından aynı standartlar temel alınarak geliştirilmiş bir sınavdır.

 

BULATS\’ın amacı aslında eğitimini iş İngilizcesi üzerine alan ya da kurumlarında iş İngilizcesi seviyeleri merak edilen personellerin seviyelerini ölçmek ve değerlendirmektir. BULATS hem işveren hem personel için kariyer ve gelişim amaçlı bir sınavdır.

Ortalama 75 dakikada tamamlanan BULATS Bilgisayar Testi, anında elde edilen sonuclarla dil becerisinin çabuk ve doğru bir şekilde saptandığı bir testtir. \”Avrupa Akademik Yazılım Ödülü 2000? sahibi program tasarımı sayesinde her test birbirinden ayrıdır ve böylece, kopya çekme riski en aza indirilir. Test boyunca ekranda çıkan bilgiler ile öğrenci yönlendirildiğinden, bir uzman denetimine ihtiyaç yoktur.

 

  • Available for four language skills – Reading and Listening, Speaking and Writing.
  • Reading and Listening tests available in four languages – English, French, German and Spanish.
  • Speaking and Writing tests available in English.
  • All tasks and topics set in real-life work contexts.
  • Tests can be taken together or in any combination.
  • Tests can be taken at any computer, any time.
  • Rapid results and instant test report forms.
  • Aligned with ALTE and CEFR levels…
Öncesi
Bu eğitim daha önce 100 kez verildi

İkbal Demirönal

Bu eğitime henüz yorum yapılmamıştır.

Daha Önceden Sorulan Sorular

Sorulmuş hiç soru yok.