E – Dış Ticaret Eğitimi

Eğitim Başlangıcı: 13 Eylül 2014
Eğitimi Veren: ET Akademi
Yer: İstanbul
Türü Seviye Kategori Ücret
Sınıf Eğitimi Başlangıç
İleri
Orta
Kişisel Gelişim
Satış Pazarlama
Dış Ticaret
500,00 TL + KDV
GENEL BAKIŞ
EĞİTMENLER
YORUMLAR
SORU SOR

 

E-Dış Ticaret Eğitimi;

Tamamen uygulamali olan egitimimizde istediginiz bir sektorden her turlu urunu yurtdisina nasil pazarlamaniz gerektigini ve pazarlamanizi nasil satisa donusturup sorunsuz ihracati nasil yapacaginizi ogreneceksiniz.

Egitimimizin baslica konulari asagidaki gibidir:

1) E-Dış Ticaret nedir, araçları, türleri nelerdir, tarafları kimlerdir?
2) Ürün Seçimi
3) GTİP no nedir ve nasıl bulunur?
4) Sektör Raporları
5) Pazar Araştırması / Hedef ülkeler belirleme
6) Üretici Bulma
7) Rakip Firmaları Araştırma
8) Alıcı / Müşteri Bulma
9) Alım Talepleri
10) Müşterilerle İletişime Geçme
11) Devlet Destekleri
12) B2B Siteler
Egitim boyunca neler ogreneceksiniz?
Egitimimiz urun secimiyle baslar. Her katilimci pazarlayacagi urune karar verir ve egitim boyunca o urun uzerinde calisir. Urun konusunda karar veremeyen katilimcilara urun secmeleri konusunda egitmenlerimiz destek vermektedirler.
Urununu secen katilimci oncelikle urununu detayli tanimaya yonelik calismaya baslar. Hangi tur bilgilere ihtiyaci oldugunu ve bu bilgilere nasil ulasabilecegini ogrenir. Urunu ve sektoruyle ilgili yeterli bilgiye sahip olan katilimci urununun dunyadaki pazarinin nasil oldugu konusunda arastirmalarini nasil yapacagini ogrenir ve satis yapacagi hedef ulkelere karar verir.
Katilimci daha sonra urunun hedef ulkelerdeki alicilarina nasil ulasabilecegini ogrenir ve alicilarin firma bilgileri, butun iletisim bilgilerine ulasir. Katilimci daha sonra ulastigi alicilara mail yoluyla ulasir.
Ayrica katilimci musteriye gonderecegi ilk maili olusturma ve daha sonraki gorusmelerde ne sekilde yazismasi konusunda bilgileri de egitimde almaktadir.
Boylelikle katilimci egitim boyunca urununu-sektorunu taniyacak, hedef ulkelerini belirleyecek, hedef ulkelerdeki musterilere ulasacak ve onlara urunlerini tanitip pazarlamasini yapacak.
Ayrica katilimcilar devlet destekleri konusunda detayli olarak bilgilendirilecekler. Isteyen katilimcilar firmalara devlet destekleri danismanligi konusunda hizmet verebilecekler.
Egitime kimler katilabilir?
Egitimimize 18 yasini doldurmus herkes katilabilir.
– Calisanlar
– Is arayanlar
– Ogrenciler
Egitim kac saat surecek?
Egitimimiz toplamda 15 saat surecektir.
Ayrica tum katilimcilar 1 yil boyunca ucretsiz ve sinirsiz olarak e-mail ve telefon destegi alacaklar.
Egitimimizin sonu da neler yapabileceksiniz?
Egitimimize katilan her katilimci egitim sonunda ister calistigi firmanin urunlerini pazarlayarak ya da isinin haricinde istedigi herhangi bir urunu yurtdisina pazarlayarak kendilerine ek gelir saglayabilirler.
Universite ogrencileri egitimimize katilarak ozgecmislerini guclendirebilir, mezun olduktan sonra kolaylikla is bulabilirler. Ayrica ogrenci katilimcilarimiz okurken de e-dis ticaret yapabilir, gelecegini bu sekilde planlayabilirler.
Egitimimiz aktif olarak is arayanlara da is bulmalari konusunda katkilar saglamaktadir. Bircok firma yurtdisina urun pazarkayabilen kalifiye personele ihtiyac duymaktadir.
Kontenjan
10 kişi
Eğitimin Yeri
Ahmet Kutsi Tecer Cad. No:12 Merter - İstanbul - Türkiye (Ulaşım)
Oturumlar
13 Eylül 2014 Saat: 13:00     Süre: 6 saat
14 Eylül 2014 Saat: 10:00     Süre: 9 saat
Öncesi
Bu eğitim daha önce 13 kez verildi

Kemal Güner

Bu eğitime henüz yorum yapılmamıştır.

Daha Önceden Sorulan Sorular

Sorulmuş hiç soru yok.