ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Gereklilikler Eğitimi

Eğitim Tarihi: 1 Mart 2017
Yer: İstanbul
Türü Seviye Kategori Ücret
Sınıf Eğitimi Başlangıç ISO 9001 345,00 TL + KDV
GENEL BAKIŞ
EĞİTMENLER
YORUMLAR
SORU SOR

Eğitim amacı     

ISO 9001:2015’in anahtar terimleri , tanımları, gereklilikleri ve müşteri ihtiyaçlarının daha iyi karşılanması için standardın kuruluşunuza nasıl yardımcı olabileceği konularında ayrıntılı bir anlayış elde etmenizi sağlar.

Eğitim Tanımı 

Günümüzün tempolu koşullarında, müşteriler fazla talepkardır ve rekabet yoğundur. Hayatta kalmak ve uzun vadeli başarı için kaliteli ürün ve hizmetlerin teslim alınması her şeyden daha önemlidir . Uluslararası tanınırlığı olan  Kalite Yönetim Sistemi(KYS)’ne sahip olmak size kurumsal  performansın geliştirilmesi, müşteri memnuniyetinin arttırılması ve  rekabet üstünlüğü kazanılması konusunda imkanı verir.

Bu eğitimde, etkili KYS Yapısı ve gereklilikleri tanımlanır ve bunun sizin için ne anlam ifade ettiği aktarılır. ISO 9001:2015’in tarihçesi ve gelişimi, anahtar terimler, tanımlar ve ISO tarafından standartlaştırılmış yüksek seviye yapı hakkında detaylı bir anlayış kazanılması sağlanır. Kuruluşunuz içerisinde var olan süreçler için standardın ana kavramlarını ve prensiplerini yorumlamayı ve uygulamayı öğrenirsiniz.

Eğitim Faydası:

Bu eğitimi tamamladığınızda ;

  • ISO 9001:2015 ‘in anahtar gerekliliklerinin ve faydalarının tanımlanması,
  • Kalitenin yönetilmesi ve sürekli iyileştirmenin yürütülmesi,
  • Kalitenin kuruluşun merkezinde olmasını sağlamak için adımların atılması,
  • Müşterilerin şimdiki ve gelecekteki ihtiyaçlarının iyi bir şekilde karşılanarak müşterilerin cezbedilmesi ve elde tutulması nasıl sağlanır,

Gibi konularda bilgi sahibi olacaksınız.

Kimler Katılmalı?

ISO 9001:2015  KYS ’nin Planlanması ,uygulaması, korunması ,idare edilmesi veya tetkik edilmesi süreçlerinde yer alanlar katılabilir.

Süre

1 gün

Ön gereklilik 

Eğitimden önce herhangi bir ön bilgi gerekli değildir, fakat  eğitime katılmadan önce standardın okunması faydalı olacaktır.

 

Kontenjan
15 kişi
Eğitimin Yeri
BSI Kozyatağı Eğitim Salonu (Ulaşım)
Eğitim Zamanı
1 Mart 2017 Saat: 09:30     Süre: 8 saat
Öncesi
Bu eğitim daha önce 10 kez verildi

Gökhan Şimşek

Bu eğitime henüz yorum yapılmamıştır.

Daha Önceden Sorulan Sorular

Sorulmuş hiç soru yok.