Kaza Araştırması ve Kök Sebep Analizi

Eğitim Başlangıcı: 1 Aralık 2015
Yer: İstanbul
Türü Seviye Kategori Ücret
Sınıf Eğitimi Başlangıç
İleri
Orta
İş Sağlığı ve Güvenliği 1.250,00 TL + KDV
GENEL BAKIŞ
EĞİTMENLER
YORUMLAR
SORU SOR

İş kazalarının tekrar etmemesi; olan kazaların ciddi bir şekilde araştırılması, analiz edilmesi ve kurumların kendilerine doğru dersler çıkarmalarından geçer. Gelişmiş ülkelerde ‘kaza analizi’ ciddi bir iş güvenliği disiplinidir.

Sizin kurumunuzun da; her bir kazanın ve hatta ucuz atlatılan bazı olayların, bir daha meydana gelmemeleri için kapsamlı analizlerinin yapıldığı, tartışıldığı ve sistematik önlemler alındığı, kaza analizi metotları uygulandığı bu kurumlardan biri olmasını istiyorsanız, başlangıç adımınız; seçilmiş personelinize ‘Kaza Araştırması ve Kök Sebep Analizi’ eğitimi aldırmak olmalıdır.

Bu eğitim, ilgili konuda Türkiye’de düzenlenen eğitimler arasında belki de en kapsamlısı olarak, bu metotların incelendiği ve katılımcıların bire bir vaka çalışmalarıyla, sanal araştırma takımları kurarak aktif olarak yer aldıkları bir eğitimdir.

Kontenjan
16 kişi
Eğitimin Yeri
Kozyatağı / İstanbul (Ulaşım)
Oturumlar
1 Aralık 2015 Saat: 09:00     Süre: 7 saat
2 Aralık 2015 Saat: 09:00     Süre: 7 saat
Öncesi
Bu eğitim daha önce 16 kez verildi

Nuri Ersan

BP’nin Avrupa Lojistik İş Ünitesi'nde (EMed - Doğu Akdeniz – Yunanistan - Türkiye – Kıbrıs Rum Kesimi) bölge İSG (İş Sağlığı, İş Güvenliği, Çevre Yönetimi) eğitim ve projeler koordinatörü olarak hizmet vermiştir. İngiliz İş Güvenliği Konseyi’nden (BSC), IDipSM Uluslararası İş Güvenliği Yönetimi Diploması (International Diploma in Safety Management) sahibi ve Uluslararası Risk ve Güvenlik Yönetimi Enstitüsü üyesidir (Member of the International Institute for Risk and Safety Managemenet - MIIRSM).

Bu eğitime henüz yorum yapılmamıştır.

Daha Önceden Sorulan Sorular

Sorulmuş hiç soru yok.