(Türkçe) NEBOSH H&S at Work Eğitimi (NEBOSH H&S Award)

Eğitim Başlangıcı: 18 Mayıs 2015
Yer: İstanbul
Türü Seviye Kategori Ücret
Sınıf Eğitimi Başlangıç
İleri
Orta
İş Sağlığı ve Güvenliği
İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi
Kurumsal Risk Yönetim Sistemleri
Liderlik ve Yönetcilik
550,00 £ + KDV
GENEL BAKIŞ
EĞİTMENLER
YORUMLAR
SORU SOR

İş sağlığı ve iş güvenliği alanında önemli bir yeri olan NEBOSH’un (National Examination Board in Occupational Safety & Health – Britanya İş Sağlığı ve İş Güvenliği Milli Sınav Kurumu) uluslararası genel sertifika eğitimi 2005 yılından beri Türkiye’de gerçekleşiyor. Bu eğitimi Türkiye’ye ilk getiren eğitim merkezi olan Dönüşen Adam, o günden bu yana 30′dan fazla NEBOSH sertifika eğitimi düzenledi.

 

2015 yılıyla beraber sözkonusu kurumun dünyada ikinci en bilinen eğitim programı olan “NEBOSH Health & Safety at Work (ya da diğer adıyla NEBOSH H&S Award)” de Türkiye’de düzenlenmeye başlıyor.

 

Bu eğitim aslen asli görevi iş güvenliği olmayan her düzeyden yöneticiye yöneliktir. Böylece yöneticilerin iş güvenliği uzmanı kadar olmasa da İSG konusunda kapsamlı bilgi sahibi olması ve çalıştığı birimde iş güvenliği yapılanmasının gerektirdiği yöneticilik becerilerini edinmesini amaçlar. Fakat arzu ederse iş güvenliği uzmanları da eğitime katılabilirler. Özellikle NEBOSH genel sertifikası sahibi olmayan iş güvenliği uzmanları zaman, vb. gibi nedenlerle sözkonusu 2 haftalık eğitime katılamıyorlarsa, daha kısa süreli bu “H&S at Work” eğitimi kendileri için uygun olacaktır.

 

Türkçe dilinde verilecek olan bu eğitim sonunda başarılı olan katılımcılara NEBOSH H&S at Work sertifikası verilecektir. Eğitime katılmak için ise (mühendis olma, vb. gibi) hiçbir şart gerekmemektedir.

 

Eğitim Dönüşen Adam’ın Türkiye ortağı olduğu Santia Consulting vasıtasıyla düzenlenmektedir. Santia, İngiltere’nin en büyük iş sağlığı ve iş güvenliği eğitim firması olup sadece İngiltere, İskoçya ve Galler’de 19 şubesinin yanısıra, Türki Cumhuriyetler, Kuzey Afrika ve Körfez ülkelerinde eğitim merkezleri vardır (Ayrıntılı bilgi için (http://www.santia.ae/about-santia/). Ayrıca NEBOSH ile IOSH sertifikalarında dünyada en yüksek geçiş ortalamasına sahiptir.

Kontenjan
16 kişi
Eğitimin Yeri
Barbaros Mah, Evren cad. No: 56, 34746 Ataşehir, İstanbul (Ulaşım)
Oturumlar
18 Mayıs 2015 Saat: 09:00     Süre: 7 saat
19 Mayıs 2015 Saat: 09:00     Süre: 7 saat
20 Mayıs 2015 Saat: 09:00     Süre: 7 saat

A. Murat Arıkan

https://dl.dropboxusercontent.com/u/54226006/NEBOSH%20Tutor%20-%20Murat%20ARIKAN.pdf

Bu eğitime henüz yorum yapılmamıştır.

Daha Önceden Sorulan Sorular

Sorulmuş hiç soru yok.