Güvenilirlik Prensipleri

  1. Sitemizdeki eğitimlerin fiyatları eğitim kurumları tarafından belirlenmekte olup en uygun fiyatlardır.
  2. Satın aldığınız eğitim, herhangi bir nedenle eğitim kurumu tarafından iptal edilirse ödediğiniz ücretin tamamı hemen iade edilecektir.
  3. Satın aldığınız eğitimi, eğitim başlangıç saatine 72 saat kalana kadar sorgusuz sualsiz iptal edebilirsiniz ve ödediğiniz ücretin tamamı egitimbul.com tarafından hemen iade edilecektir.
  4. Dilediğiniz eğitimi egitimbul.com’dan kredi kartına 6 ay vadeli ve peşin fiyatına yüzde sıfır faizle alabileceksiniz.
  5. Kredi kartınızla yaptığınız eğitim satın almalarında kart bilgileriniz SSL güvenlikli sayfalar üzerinden anında bankalara ulaştırılacak ve hiçbir zaman sistemde saklanmayacaktır.
  6. Egitimbul.com üzerinden satın alınan tüm eğitimler size %10 egitimbul.com para puanı kazandıracak ve bu para puanları istediğiniz zaman başka bir eğitimi almak için kullanabileceksiniz.
  7. Egitimbul.com’da her zaman sadece profesyonellere yönelik, kaliteli eğitimleri bulacaksınız.
  8. Sitemizde listelenen tüm eğitimler alanında uzman ve deneyimli eğitim kurumlarının eğitmenleri tarafından verilecektir.
  9. Her eğitimin “YORUMLAR” başlığı altında yer alan kişilere ait yorumlar eğitime daha önce katılanların yorumları olacaktır, o eğitimi almamış bir kişi eğitim hakkında yorumda bulunamayacaktır.
  10. Bu prensiplerde herhangi bir değişiklik olması durumunda tüm üyelerimiz bu değişiklikten haberdar edilecektir.

 

FLOWCHART_genis