Hakkımızda

Egitimbul.com hızla değişen iş dünyasında profesyonel gelişimin öneminin arttığının bilincinde olarak hazırlanan ve sadece profesyonel gelişime yönelik eğitimlerin bulunduğu bir portaldır. Egitimbul.com tüm işverenler, çalışanlar ve gelişime açık bireylerin olası ihtiyaç ve talepleri esas alınarak hazırlanmıştır. Egitimbul.com sınıf eğitimlerinin yanı sıra online eğitimlerle zaman ve mekan kısıtlamalarını ortadan kaldırmaktadır. Artık dilediğiniz yerde ve zamanda kendinizi geliştirebilirsiniz.

Egitimbul.com eğitmenler için de birçok avantajı bünyesinde barındırıyor. Eğitmenleri organizasyon yükünden kurtararak sınıf eğitimlerinin tüm organizasyonlarını gerçekleştiriyoruz. Sınıf eğitimlerine zaman ayıramayan eğitmenlerin ise eğitimlerini online eğitimlere dönüştürüyoruz. Bu sayede eğitimleri  sitemizden profesyonellerle buluşturuyoruz.

Egitimbul.com firmalara özellikle ABD ve Avrupa’da şirketlerce kullanılan LMS (Eğitim Yönetim Sistemi) sistemine sahip olma şansı sunuyor. LMS sistemi sayesinde firmalar, eğitim yönetimlerini tek bir platformdan yaparak online eğitimler sayesinde yer ve zaman kısıtlarından, bunların yarattığı  yüksek maliyetlerden kurtuluyorlar. Sistem aktif kullanıcı başına belirlenen ücretler ile eğitim harcamalarını azaltıyor. Tüm bunların yanında egitimbulLMS sınıf eğitimlerinin takibini de kolaylaştırıyor.

Sitenin özenle hazırlanan ara yüzü ve gelişmiş arama motoru aradığınız eğitimlere kolayca ulaşmanızı sağlarken güvenli altyapısı ile online eğitimleri isterseniz taksitle satın alabilir ve hemen ulaşabilirsiniz. Satın aldığınız eğitimlerden puan kazanabilir ve bu puanlarla daha sonra istediğiniz eğitimleri bedava alma şansına sahip olursunuz. Eğitimlerle ilgili detay ve yorumları görebilirve eğitmenlere soru sorabilirsiniz .Eğitimlerinizi egitimbul.com ile artık sadece bilgisayarınızdan değil tabletinizden hatta cep telefonunuzdan alabilirsiniz.